tangle logo

Ponad 40 lat historii

Stworzona przez amerykańskiego artystę Richarda X. Zawitza w 1980 r. oryginalna zabawka, wykonana z 18 połączonych ze sobą plastikowych segmentów. Tangle zyskały popularność w salach lekcyjnych i terapeutycznych, pomagając osobom z problemami sensorycznymi i zaburzeniami uwagi.

tangle z nadrukiem maersk

tangle z nadrukiem canal plus i amazon

Ponad 350 mln sprzedanych sztuk

W ciągu ostatnich 40 lat sprzedano ponad 350 milionów zabawek Tangle, a linia produktów wciąż się rozszerza. Nieprzemijająca atrakcyjność Tangle wynika z ich ponadczasowego designu i korzyści terapeutycznych, wspomagających umiejętności motoryczne, rozwój sensoryczny i relaks w różnych warunkach.

Oryginalna zabawka antystresowa

Tangle to interaktywne narzędzie odstresowujące, które zajmuje ręce i angażuje umysł. Jego hipnotyzujące ruchy i atrakcyjność dotykowa sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego, kto chce stworzyć niezapomniane doświadczenia promocyjne.

Personalizacja

Nadruk reklamowy wykonujemy techniką tampodruku w maksymalnie 4 kolorach Pantone, standardowo na 4 segmentach, dając możliwość Twojej marce wyróżnić się w zabawny i charakterystyczny sposób.

Uniwersalność

Tangle wykraczają poza wiek i płeć, rezonując z każdym odbiorcą. Tym samym są idealnym wyborem na upominek reklamowy, prezent firmowy czy gadżet targowy.

Zdrowie i dobre samopoczucie

W dzisiejszym, przebodźcowanym świecie, Tangle dają chwilę wytchnienia. Zapewniają prosty, ale skuteczny sposób na złagodzenie stresu i wyciszenie emocji. Promowanie dobrego samopoczucia i relaksu poprzez Twoją markę wysyła silny, pozytywny przekaz.

Tangle to coś więcej niż zwykła zabawka: amerykańska Agencja Żywności i Leków FDA zatwierdziła je jako „urządzenie medyczne”, a brytyjska służba zdrowia NHS wykorzystywała Tangle w terapii antynikotynowej.

Przyjazne dla środowiska

Nasze nowe, promocyjne Tangle zostały stworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, łączą markę klienta z odpowiedzialnymi wyborami.

infografika fidget to foucs

Nasze Tangle są produkowane na licencji promocyjnej Tangle® Creations.

DOMICO
Libelta 1
62-040 Puszczykowo
woj. wielkopolskie
NIP: 7821208461
REGON: 630621467