FAQ

Jaki jest czas realizacji kostek reklamowych Magic Concepts?

Czas realizacji zależy przede wszystkim od liczby zamówionych kostek i wybranej formy transportu – standardowej lub ekspresowej. Standardowy (ekonomiczny) termin to 10-11 tyg., ekspresowy 4-5 tyg. Zamówienia do 400 szt. zawsze realizujemy w terminie ekspresowym. Zamówienia od 500 szt. można zrealizować w terminie ekspresowym za dodatkową opłatą. W mniejszym stopniu termin jest uzależniony od modelu kostki.

Jaki jest czas dostawy najpopularniejszego modelu kostki Rubika 3x3?

Tak jak w przypadku kostek Magic Concepts termin zależy głównie od wielkości zamówienia i formy transportu. Zamówienia do 500 szt. z indywidualnym nadrukiem na wszystkich ściankach realizujemy w 3 tygodnie, a z nadrukiem na jednej ściance w 2 tygodnie. Większe dostawy standardowo realizujemy w 8-9 tygodni, jednak za dodatkową opłatą możemy je również dostarczyć w 4-5 tyg.

Jaki jest czas dostawy innych produktów Rubik’s?

Terminy realizacji pozostałych kilkunastu produktów Rubik’s są bardziej zróżnicowane. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółowych informacji.

Jakie jest minimalne zamówienie na kostki Magic Concepts?

Minimalne zamówienie to 200 szt.

Ile wynosi minimalne zamówienie w przypadku klasycznej kostki Rubika 3x3?

Klasyczną kostkę Rubika z indywidualnym nadrukiem reklamowym na wszystkich ściankach można zamawiać już od 100 szt. Ten model kostki, jako jedyny, posiada również wariant ekonomiczny z indywidualnym nadrukiem na jednej ściance.

Jaki jest minimalny nakład kart logoloop?

Minimalne zamówienie to 500 szt. W tym nakładzie dostępne są dwa karty w dwóch formatach: 156x156 i 210x100 mm. Logoloopy w pozostałych rozmiarach można zamawiać od 2500 szt.

Jaki jest termin dostawy kart logoloop?

Zamówienia na nakłady 500-2500 szt. realizowane są w produkcji łączonej, w z góry zaplanowanych terminach, obecnie raz w miesiącu. Nakłady powyżej 2500 szt. można realizować indywidualnie. Czas, który upływa od momentu uruchomienia produkcji do dostawy to ok. 3,5 tygodnia.

Z jakiego materiału wykonane są kostki magiczne Magic Concepts?

Kostki Magic Concepts wykonane są z tworzywa HIPS. Celem zmniejszenia uciążliwości dla środowiska tworzywo pochodzi z 4-krotnego recyklingu. Nadruk wykonywany jest na specjalnych naklejkach z papieru syntetycznego.

Jaka jest trwałość kostek Magic Concepts?

W celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości i trwałości druk wykonywany jest na specjalnym papierze syntetycznym – naklejki się nie drą, nie rozwarstwiają i są wodoodporne. Druk jest dodatkowo zabezpieczony folią – matową lub błyszczącą w zależności od preferencji zamawiającego. Porównanie zwykłych naklejek i specjalnych: https://youtu.be/bz8nW4Y8KSA

Z jakiego surowca wykonane są karty logoloop?

Karty logoloop produkowane są z kartonu Invercote Creato o gramaturze 400g. Wysoka gramatura zapewnia karcie odpowiednią sztywność nawet przy największych rozmiarach (220x220 mm). Papier posiada certyfikat FSC.

Jak pakowane są kostki?

Standardowo kostki Rubika i Magic Concepts pakowane są w folię termokurczliwą. Na życzenie możemy zapakować je w kartoniki białe lub z pełnokolorowym nadrukiem offsetowym.

Jak zaprojektować własną kostkę lub kartę logoloop?

Projekt przygotowuje się na dostarczonym przez nas szablonie (wykrojniku). Wymagania techniczne są takie, jak przy druku offsetowym. Format zapisu pliku: PDF. Na podstawie przesłanego projektu przygotowujemy kontrolną animację 3D do akceptacji.

Nie mamy własnego grafika. Czy pomogliby nam Państwo w przygotowaniu projektu graficznego?

Tak, mogą nam Państwo zlecić profesjonalne opracowanie projektu graficznego. Usługa odpłatna.

Czy można obejrzeć wizualizację projektu przed uruchomieniem produkcji?

Tak, do wszystkich produktów przygotowujemy zawsze wizualizację 3D. W przypadku najpopularniejszego, klasycznego modelu kostki Rubika klienci mają ponadto dostęp do internetowego narzędzia, w którym mogą w prosty sposób samodzielnie przygotować animację. Link: https://viewmycube.com/view/emailing-apr-2021-domico

Czy można zamówić prototyp kostki z własnym projektem nadruku?

Tak, przed uruchomieniem produkcji można zamówić wzór kostki z własnym nadrukiem do akceptacji. Usługa jest dodatkowo płatna, a jej realizacja zajmuje dodatkowo ok. 2 tygodnie.

Czy można otrzymać wzory kostek do oceny?

Tak, większość wzorów jest zwykle dostępna. Przy pierwszym zamówieniu są one bezpłatne, po stronie zamawiającego jest przesyłka kurierska.

Jakie uszlachetnienia druku możemy zastosować w przypadku kart logoloop.

Najczęściej wykorzystywanym uszlachetnieniem jest punktowy lakier UV.