magicconcepts logo

Kostki reklamowe z nadrukiem.

Zaskocz, zachwyć, zaangażuj!

Brak zainteresowania ze strony odbiorców, atakowanych przez niezliczoną liczbę reklam dziennie, jest największym współczesnym problemem reklamodawców. Magic Concepts® to (re)medium, które bawi, intryguje, budzi pozytywne emocje.

Kostki Magic Concepts® to połączenie siły oddziaływania za pomocą słów i obrazów z upominkiem promocyjnym, najbardziej akceptowaną formą reklamy. Unikalna postać trójwymiarowej układanki sprawia, że odbiorcy koncentrują 100% uwagi na treści przekazu.

kostki reklamowe z nadrukiem

Wzbogać swój media mix o magiczny dotyk

Magic Concepts® nadaje nowy wymiar komunikatom. To magiczny dotyk. Magia polega na wykorzystaniu siedmiu psychologicznych mechanizmów wzmacniania percepcji w celu wzbudzenia zainteresowania i uznania wśród odbiorców. Dzięki temu zdecydowanie wzrasta skuteczność kampanii (więcej informacji w zakładce Efektywność).

reklama z dotykiem

Subtelny przekaz zwraca uwagę!

Kostki reklamowe Magic Concepts® potrafą reprezentować nieuchwytne oferty w całkowicie uchwytnej postaci. Potrafą przekształcić abstrakcyjne koncepcje w konkretne doświadczenia, reprezentując wartości korporacyjne, procesy organizacyjne, hierarchie i przygotowane scenariusze rozmów z klientami. Kostki dają tym abstrakcyjnym procesom możliwość zaistnienia w przestrzeni fizycznej, tak że ludzie mogą uchwycić je w jak najbardziej dosłownym sensie. Zmieniają idee i zasady w żartobliwe dotknięcia, sprawiając, że stają się łatwiejsze do zrozumienia, zapamiętania i promowania. magiczne kostki

Magic Concepts® jest marką należącą do PF Concept z siedzibą w Holandii, największego dostawcy artykułów promocyjnych w Europie.

DOMICO
Libelta 1
62-040 Puszczykowo
woj. wielkopolskie
NIP: 7821208461
REGON: 630621467