rubiks promotion logo

Rubik's Cube – kostka, która porusza świat.

Ten magiczny przedmiot posiada ogromną moc. Kostka zniewala, fascynuje i rzuca wyzwanie naszym umysłom. Niezależnie od płci i wieku odbiorcy wzbudza nieustające zainteresowanie i pozytywne emocje. Kostka Rubika to evergreen – klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.
kostki rubika z nadrukiem

rubik reklama

Kostka Rubika jako upominek promocyjny to jednoznaczny, pozytywny przekaz – synonim błyskotliwości, kompetencji, know-how, wyobraźni, inwencji, wszechstronności i umiejętności rozwiązywania problemów.

Kostki Rubika z własnym nadrukiem reklamowym zamawiają firmy z całego świata, niezależnie od branży. W naszej bazie realizacji znajdują się m.in. projekty dla 8 spośród 10 najcenniejszych marek na świecie: Google, Microsoft, Coca-Cola, Facebook, Toyota, IBM, Disney i GE (ranking Forbes 2016).

 

Oryginał jest tylko jeden

Przekaz reklamowy będzie skuteczny, jeśli odbiorcy w niego uwierzą. To, w jaki sposób mówisz jest ważniejsze od tego, co mówisz. Ocenie wiarygodności podlega nie tylko treść przekazu, ale i jego forma. Ludzki umysł chodzi na skróty i łatwo dokonuje intuicyjnych ocen. Oryginalne rzeczy postrzega jako godne zaufania, prawdziwe, o wyższej jakości i wartości. Nieoryginalne – przeciwnie. Medium shapes the message!

Wręczając prezent w postaci oryginalnej kostki Rubika:

  • sprawisz odbiorcy więcej radości,
  • wartościowym upominkiem wyrazisz mu swoje uznanie i szacunek,
  • doceniony odbiorca chętniej się Tobie odwzajemni,
  • budujesz mocniejszą pozycję własnej marki,
  • jesteś w porządku wobec prawa.

rubik na kostce rubika

Historia

Wynaleziona w 1974 roku przez węgierskiego profesora architektury Ernő Rubika, początkowo miała służyć rozwijaniu umiejętności przestrzennego myślenia u studentów architektury. Szybko zdobyła popularność na Węgrzech, a wkrótce stała się prawdziwym hitem na całym świecie. Na początku lat osiemdziesiątych, ponad jedna piąta ludności świata bawiła się kostką Rubika.

W ciągu czterech dekad pełnej sukcesów historii, kostka zainspirowała tysiące projektantów, artystów, matematyków, a także miliony zwykłych ludzi na całym świecie.

Połączenie pięknej, prostej formy i doskonałej precyzji działania sprawiło, że stała się kultowym przedmiotem naszych czasów.

Prosta, a jednocześnie skomplikowana. Kostka Rubika to łamigłówka, która działa odświeżająco na umysł. Komputery, internet, telewizja to wirtualna rzeczywistość, która towarzyszy nam dziś nieustannie w pracy i podczas rozrywki. Doszło do tego, że jesteśmy zachwyceni, kiedy wpada nam w ręce realny przedmiot-wyzwanie, który naprawdę możemy dotknąć.

Magia kostki Rubika czyni ją jednym z najciekawszych i przykuwających uwagę gadżetów reklamowych naszych czasów!

gadżety z kostką rubika

 

Zabawa to nie wszystko

Oprócz kilku modeli kostek, linia Rubik’s® Promotion obejmuje także artykuły promocyjne o praktycznych zastosowaniach, takie jak: zakreślacz, powerbank, długopis, pendrive, zasobnik na biurko, głośnik bluetooth czy latarkę. Wszystkie dostępne są z indywidualnym nadrukiem offsetowym full color na całej powierzchni.

 

 

Zastosowania Kostki Rubika


Premiera produktu

Buduj rozpoznawalność nowego produktu z pomocą zapadającego w pamięć upominku, zadrukowanego jego zdjęciami i opisem korzyści, których dostarcza.

premiera BMW

Szkolenia

Utrwalaj efekty firmowych szkoleń z pomocą trójwymiarowej przypominajki, na której umieścisz najważniejsze zagadnienia.

szkolenia rubiks

Komunikacja wewnętrzna

Pozytywnie zaskocz pracowników komunikując się z nimi za pomocą kultowego upominku, który będą trzymać w zasięgu ręki.

Komunikacja wewnętrzna rubiks

Core Values

Tchnij życie w firmowe „core values” z pomocą gadżetu, który ludzie postrzegają jako symbol intelektualnych wartości.

Core Values rubiks

Onboarding

Witając nowych pracowników unikalnym upominkiem wpływaj pozytywnie na proces ich aklimatyzacji w nowym środowisku.

onboarding rubiks

Rekrutacja i employer branding

Buduj wizerunek pracodawcy, wiążąc go z jedną z najbardziej znanych i cenionych marek na świecie.

Rekrutacja i employer branding rubiks

Firmowy jubileusz

Świętuj firmowe sukcesy i rocznice z pomocą kultowego bestselleru, który wzbudza powszechną sympatię i przywołuje pozytywne wspomnienia.

firmowy jubileusz rubiks

Retail Premium

Zaprojektuj kolekcjonerską kostkę, która zachwyci i stanie się obiektem pożądania sympatyków twojej marki.

Rekrutacja i employer branding rubiks

Marka Rubik’s® należy do brytyjskiej firmy Rubik’s Brand Ltd. Artykuły promocyjne Rubik’s® od 2001 r. produkowane są w Hong Kongu i stamtąd wysyłane na cały świat.

DOMICO
Libelta 1
62-040 Puszczykowo
woj. wielkopolskie
NIP: 7821208461
REGON: 630621467