Blog > Absolutna nowość od Rubik's
Girl in a jacket

Absolutna nowość od Rubik’s!

Szukasz czegoś, co pozwoli Ci się zrelaksować? Zależy Ci na czymś, czym będzie mógł zainteresować się każdy bez wyjątku? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! W naszej ofercie znalazła się sensoryczna kostka Rubika! To antystresowy gadżet, który znakomicie sprawdzi się zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych pociech w każdym wieku. Co ważne, na jednej ze ścianek może znaleźć się logo Twojej firmy!

Sensoryczna kostka Rubika – co to?

Wypustki znajdujące się na trzech ściankach dają możliwość zabawy tym produktem także osobom niewidomym lub niedowidzącym. Pobudza ona dzięki temu zmysły, a dodatkowo ćwiczy koncentrację – potrzebne jest ogromne skupienie, aby odpowiednio ułożyć cały gadżet tak, jak powinien on wyglądać. Dlatego też jest tak chętnie wybierana przez naszych klientów. Ta zabawka edukacyjna przeznaczona jest dla każdego bez wyjątku. Niezależnie od wykształcenia, kraju pochodzenia czy też wieku – każdy może korzystać z antystresowego gadżetu w postaci sensorycznej kostki Rubika! Właśnie dlatego odnosi ona takie sukcesy – łączy ludzi z całego świata i daje im wiele godzin frajdy.

Zabawka edukacyjna dla każdego

Wydawać by się mogło, że mimo wypustek na trzech ściankach jest to wciąż ta sama kostka Rubika. Sposób jej układania nie różni się od tej standardowej, dobrze nam znanej zabawki. Jednak wypukłe kształty pozwalają na nowe, nieznane dotąd doznania nie tylko osobom niedowidzącym czy niewidomym, a wszystkim zainteresowanym! Sensoryczna zabawka edukacyjna pozwala rozwinąć m.in. zmysł dotyku, co pozwala również na poprawę percepcji każdego, kto posiada ten antystresowy gadżet.

Antystresowy gadżet w Twoim biurze

Jedna ścianka sensorycznej kostki Rubika pozostaje biała i gładka. Możemy na niej nadrukować indywidualny tekst, logo czy jakikolwiek inny, pełnokolorowy projekt, który nam dostarczysz. Tak przygotowany antystresowy gadżet możesz podarować swoim pracownikom czy kontrahentom, którzy z pewnością docenią tego typu prezent.

dodano 17.08.2021