You need to upgrade your Flash Player
You need to upgrade your Flash Player

Magiczne kostki - Wyróżnij się lub zgiń

Pragnąc zaciekawić odbiorców musisz się wyróżnić! Jeśli Twoja oferta nie zapadnie w pamięć, nie przyciągnie uwagi, nie osiągniesz oczekiwanych zysków. Warto postawić na rozwiązania wyraziste i rzucające się w oczy. Taka właśnie jest nasza magiczna kostka! Stanowi w dalszym ciągu mało popularny produkt reklamowy na polskim rynku, co pozwoli zaskoczyć wielu krajowych odbiorców innowacyjnym rozwiązaniem.

Raz w ręku, na zawsze w pamięci!

Magiczna kostka stanowi swoistą wizytówkę firmy w trójwymiarowym formacie. Łączy w wyjątkowy sposób walory informacyjne z ciekawym przekazem wizerunkowym. Bazuje na oryginalności, kreatywności i interaktywnym sposobie komunikowania się. Te cechy produktu sprawiają, że doskonale spełnia funkcję reklamową. Angażuje odbiorcę i zachęca do bliższego poznania oferty.

Każda magiczna kostka powstaje dzięki wykorzystaniu odpowiednio uformowanych elementów plastikowych. Są one połączone grafiką wydrukowaną na specjalnych, wytrzymałych i wodoodpornych, naklejkach syntetycznych. Produkt dostępny jest w 22 wariantach
– każdy model może być rozłożony w różnych kierunkach. W zależności od wykonanych ruchów przybiera inne, często zaskakujące przestrzenne formy.Copyright © 2006 Domico. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie użyte na stronie nazwy i znaki towarowe są znakami towarowymi,
zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach ilustracyjnych.
Domico, ul. Libelta 1, 62-040 Puszczykowo, tel. kom.: 606 97 74 80, tel./fax: 061 874 91 37, e-mail: biuro@domico.pl
www.rubiksgift.pl, www.magicconcepts.net
Polityka prywatności