You need to upgrade your Flash Player


Program do animacji 3D
Kostka Rubika w reklamach

Wykorzystaj reklamową magię kostki Rubika

Rubik's Cube® jest dziś jedną z nalepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Sława tej popularnej układanki logicznej szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, czyniąc z niej ponadczasowy symbol inteligencji, kreatywności i doskonałego designu. Kostka trzymana w dłoni wywołuje nieodpartą chęć podjęcia intelektualnego wyzwania, co sprawia, że komunikat reklamowy bezbłędnie dociera do świadomości odbiorcy. Naładowana emocjonalnie pozytywnymi wspomnieniami – absolutnie kultowa!

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem reklamowych kostek Rubika w Polsce. Oferujemy tylko produkty oryginalne, najwyższej jakości. Wszystkie są znakowane zastrzeżonym logo Rubik’s Cube®.

Magia kostek czyni je jednymi z najciekawszych i przykuwających uwagę środków reklamy naszych czasów. Ten niezwykły przedmiot posiada ogromną moc. Zniewala, fascynuje i rzuca wyzwanie naszym umysłom. Nie bez powodu kostka jest czymś więcej niż tylko zabawką – to klasyka. Jej historia, konstrukcja czy metody układania fascynują ludzi na całym świecie. To arcydzieło, króre zapewniło Ernő Rubikowi międzynarodowy sukces i miejsce w historii.

Wykorzystaj pełne możliwości kostki i ciesz się efektywną komunikacją z Twoimi klientami. Możesz zamieścić na niej dowolną informację o firmie, produkcie czy usłudze. Kostka nawet jeśli nie trzymana w dłoniach, pozostaje w głowie. I jak pokazuje doświadczenie – na biurkach klientów!

Sprawdź dostępne modele kostek:

 Copyright © 2006 Domico. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie użyte na stronie nazwy i znaki towarowe są znakami towarowymi,
zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach ilustracyjnych.
Domico, ul. Libelta 1, 62-040 Puszczykowo, tel. kom.: 606 97 74 80, tel./fax: 061 874 91 37, e-mail: biuro@domico.pl
www.rubiksgift.pl, www.magicconcepts.net
Polityka prywatności