Kostka Rubika

Kostki Rubika

Wykorzystaj ich reklamową magię!

Oryginalna kostka Rubika® to ponadczasowy symbol inteligencji, kreatywności i doskonałego designu. Rozpoznawalna na całym świecie, niezależnie od płci i wieku odbiorcy wzbudza nieustające zainteresowanie i pozytywne emocje. Magia kostki Rubika czyni ją jednym z najciekawszych i przykuwających uwagę środków reklamy naszych czasów! Kostka Rubika zniewala, fascynuje i rzuca wyzwanie naszym umysłom. Wszytko to sprawia, że umieszczony na niej komunikat reklamowy bezbłędnie dociera do świadomości odbiorcy. Wykorzystaj pełne możliwości kostki i ciesz się efektywną komunikacją z Twoimi klientami.


  Magiczna kostka

Magiczne kostki

Raz w ręku, na zawsze w pamięci!

Magiczne kostki Magic Concepts® zadziwiają pomysłowością, bawią, intrygują, budzą pozytywne emocje. Wspomagają budowanie świadomości marki i kształtowanie wizerunku firm w wielu krajach świata. Każda nasza magiczna kostka ma unikalną formę trójwymiarowej układanki, co sprawia, że odbiorcy koncentrują 100% uwagi na przekazie reklamowym. Magiczne kostki Magic Concepts® są cenione przez firmy za wysoką skuteczność i doskonałą jakość. Kostka reklamowa ma tę przewagę nad innymi gadżetami, że jest nośnikiem bogatej treści, a nad ulotką reklamową – że jest sympatycznym upominkiem, czyli najbardziej akceptowaną przez odbiorców formą reklamy.


Kostki Rubika są chronione prawem autorskim, znakami towarowymi i trójwymiarowymi znakami towarowymi (3D Trademark nr 715571). Domico posiada licencję na wyłączną dystrybucję kostek Rubika do celów reklamowo-promocyjnych, udzieloną przez właściciela marki Rubik’s Cube® - firmę Rubik's Brand Ltd z Wielkiej Brytanii (https://eu.rubiks.com/info/legal-information). Magiczne kostki Magic Concepts® są chronione patentami (HK1135842, China Patent 201020002751.4), prawami autorskimi oraz prawami z rejestracji wzorów przemysłowych.

Copyright © 2006 Domico. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie użyte na stronie nazwy i znaki towarowe są znakami towarowymi,
zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm i zostały użyte jedynie w celach ilustracyjnych.
Domico, ul. Libelta 1, 62-040 Puszczykowo, tel. kom.: 606 97 74 80, tel./fax: 061 874 91 37, e-mail: biuro@domico.pl
www.rubiksgift.pl, www.magicconcepts.net
Polityka prywatności